Levné umělé vánoční stromečky a ozdoby

Dárkové srdce – GINGERBREAD

Vyprodáno

Jedinečná dárková ozdoba pod/na vánoční stromeček nebo jako dárek od srdce během celého roku nejen pro vaše blízké.

Vlastnosti produktu:

Barva: hnědé
Velikost: 100 mm
Vyprodáno
430 Kč
Výrobce: ---
Záruka:24 měs.
Kód zboží: DHE110

Dárkové srdce – GINGERBREAD

Jedinečná dárková ozdoba pod/na vánoční stromeček nebo jako dárek od srdce během celého roku nejen pro vaše blízké, ale i pro vaše obchodní partnery. Darujte toto srdce s věnováním pro uchování jedinečné vzpomínky nebo jako přání. Do objednávky uveďte text, který chcete nechat vepsat na vámi vybranou ozdobu tak, jak vidíte na jedné z fotografií dárkového srdce. Text může být ve tvaru přání, věnování či krátkého vzkazu. Pro inspiraci klikněte ZDE. (FAQ)

Každá baňka je ručně vyráběná z kvalitního skla a zdobená perličkami. Průměr srdce je 10 cm a ozdobu je možné zavěsit na vánoční stromeček, na stuhu nebo umístit na speciální stojánek, který můžete zakoupit zvlášť v našem internetovém obchodě.

Komentáře
18. 6. 2015 15:51
hovorc3ad:Posted on I teach pottery, and I still have some freualis. It gets better over time; I promise!It's too bad that the firing didn't work. Did you wedge your clay enough to get all of the air bubbles out before you made a slab? Sometimes, glazes just get weird in the kiln too. Unpredictable things can happen with ceramics, so it's very important to not get too attached. (My first ceramics professor had us destroy our first project to teach us this lesson.) http://kyufpmg.com [url=http://cwbptmzn.com]cwbptmzn[/url] [link=http://lhkqnv.com]lhkqnv[/link]
20. 6. 2015 18:25
hovorc3ad:Hello Blogger! I discovered your blog using Google and as a Search ennige optimizer I have an offer for you that I think you will find very useful. There's a WordPress addon that automatically Search optimizes your site for better rankings, it's a 1-click setup that's not expensive at all. It will help you make more money from your website and drive more daily visitors to your pages. Click my name to check it out. Thanks for your time.