Levné umělé vánoční stromečky a ozdoby

Jak poznat kvalitní umělé vánoční stromek?

Umělé vánoční stromky jsou v současné době díky svému přirozenému vzhledu mnohdy k nerozeznání od těch živých vánočních stromků a to ať už je to borovice, jedle nebo smrk. Vyrábí se z vysoce kvalitních materiálů a mají dlouhou životnost. 

Jsou k dostání již od nejmenších 80 cm až po velké5 m vysoké umělé vánoční stromky. Do malých prostorů postačí umělé vánoční stromky levné.Pro náročnější doporučujeme umělé vánoční stromky luxusní a pro milovníky sněhu pak umělý vánoční stromeček bílý, který navodí příjemnou atmosféru bílých zasněžených vánoc. 
 
Vánoční stromeček má v součásti balení stojan z odolného plastu a je možno také dokoupit kvalitní kovový stojan, který je většinou vyrobený ve dvou velikostech. Výběr kovového stojanu se odvíjí od výšky stromku. U stromečků do výšky 180 cm stačí stojan o poloměru 25 cm, pro větší stromky už je pak lepší koupit větší stojan o poloměru 35 cm.Pro milovníky přírody lze zakoupit i šišky. Umělé vánoční stromky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, z PVC třepeného vlákna nebo PE materiálů. Pokud hledáte spodní průměr stromku, vždy je uvedený u každého detailu jednotlivého stromku.
 

Umělé vánoční stromky a jejich složení

 
Správně poskládaný stromek je naprosto stabilní, což je velkou výhodou oproti vánočním stromkům živým, které se často vlivem tepla a sesychání ohýbají. Umělé vánoční stromky se dobře udržují a stačí je od prachu přetřít vlhkým hadříkem a pak jen nechat vyschnout. Umělý vánoční stromek neopadává. Prodej vánočních stromků je vždy současně s návodem na složení. Umělé vánoční stromky jdou jednoduše složit i rozložit. 
 
Podle velikosti, jakou má umělý vánoční stromek, se skládá z 1 až 3 dílů, a ty do sebe jednoduše zapadají. Stromek lze zpět vložit do krabice. Větvičky se ohnou ke kmeni směrem nahoru a do krabice vloží tak, abychom neponičili větve. Umělý vánoční stromek lze také vložit do hrubšího foliového pytle a uchovávat ve stojícím stavu.
 

Borovice, jedle nebo smrk 

 
Prodej vánočních stromků probíhá v odstínech zelené barvy, s tmavozeleným jehličím, světlezeleným jehličím, anebo s bílým popraškem na konci větviček. Na objednávku lze vyrobit i stromeček v jiné barvě. Borovice má delší jehličí, a proto tento umělý vánoční stromeček působí na pohled jako nejhustější. Jedle má základní tvar v podobě jehlanu a patří k těm nejprodávanějším stromečkům. Smrk je druh klasického vánočního stromečku, kdy pohled na tradiční smrk navozuje vzácný pocit vánoční pohody a chvilek klidu.