Levné umělé vánoční stromečky a ozdoby

BABY OTISK – Sada pro otisk s trojrámem – barva přírodní

Baby Otisk® trojrámeček je ideálním dárkem, kterým potěšíte všechny novopečené maminky, prarodiče, či rodinné známé.

Vyprodáno
749 Kč
Výrobce: ---
Záruka:24 měs.
Kód zboží: TR

BABY OTISK – Sada pro otisk s trojrámem – barva přírodní

Baby Otisk trojrámek se stane skvělou volbou pro vytvoření otisku i u toho nejmenšího děťátka, ale i pro zhotovení otisku u většího dítěte. Navíc se nemusíte obávat přípravy, vyhotovení otisku je snadné, jednoduché a bezpečné. Pokud máte v rodině nový přírůstek, nepropásněte šanci si uchovat otisk jeho malé ručičky a nožicky. Vytvořený originální otisk se stane nezapomenutelnou vzpomínkou na vaše dítě, ale i skvělým designovým doplňkem, kterým stylově prozáříte váš byt. Nádherný precizně zpracovaný přírodní trojrámek s prostorem na otisk ručky, nožky a i na fotografii vašeho děťátka.

Výrobek obsahuje:

přírodní trojrámek,

hmotu,

lepidlo,

návod k použití.

Postup k provedení otisku:

K provedení otisku je dále potřeba mikrotenový sáček, váleček a nůž. Po použití váleček a nůž řádně umyjeme. Aby se dítěti hmota na ručičku nebo nožičku nelepila, potřeme dítěti končetinu dětským olejíčkem. Po provedení otisku pokožku dítěte, která přišla do styku s hmotou umyjeme mýdlem a opláchneme vodou. Zabráníme dítěti, aby v průběhu provádění otisku dávalo končetinu, která přišla do styku s hmotou do pusy. Příprava a provedení otisku Hmotu navlhčenými dlaněmi asi 30 sekund prohněteme. Následně položíme na sáček a rozválíme válečkem na tloušťku cca min 5mm. Dítěti potřeme ručičku nebo nožičku dětským olejíčkem a provedeme vlastní otisk. Pokud se otisk nezdaří napoprvé, hmotu znovu prohněteme a celý postup opakujeme. Potom hmotu ořežeme do požadovaného tvaru a ponecháme 48h zvolna vysychat při pokojové teplotě (ne na slunci, či topení). Zbylou hmotu dáme do PE (polyetylenového) sáčku ne mikrotenového. Případné vzhledové vady vyschlého otisku lze zahladit přetažením prasklinek čerstvou hmotou a navlhčenými prsty. Po uplynutí doby otisk nalepíme do rámečku a necháme vyschnout na dobře větratelném místě 24h. Po vyschnutí lze povrch otisku různými způsoby barvit a lakovat pomocí temperových nebo akrylových barev . Hmotu lze z rukou odstranit běžným umytím. Hmotu chraňte před sálavým teplem topných těles a slunečním zářením. Hmota je zdravotně nezávadná. Pak již rámeček můžeme pověsit v dětském pokoji. Výrobek je zdravotně nezávadný. Je testovaný Státní zdravotnickým ústavem. (SZÚ) Chráněno Úřadem průmyslového vlastnictví.

Komentáře
18. 6. 2015 15:50
Prvfdfd!Tak: Přeju Zlom vaz, ať to už pokračuje a vyjde na světlo Božed. A dalšed barevne9 fotky si najdu 1) u čle1nků, 2) v syoknvě PC z me9ho mobilu, 3) v me9 paměti.PS Bez špatne9ho svědomed použedve1m: jezero Genezaretske9. Šalom, chaverot ve chaverim.Vlaklustig, vymyšlenfd a uskutečněnfd Petrem Kracikem, s Kateřinkou Horowitzovou za chvedli začedne1 na roli v Brně, zedtra v Jihlavě, pak po dni Pardubice, HK, Liberec, UL, KV, Plzeň, ČB - a 26. Koledn n/L. Vše hraded dre1hy. http://fexcqyt.com [url=http://hdhlxy.com]hdhlxy[/url] [link=http://pmqlllkec.com]pmqlllkec[/link]