Levné umělé vánoční stromečky a ozdoby

BABY OTISK – Sada pro otisk s ručně malovaným rámem – barva růžová

Vyprodáno

Originální ručně malovaný dřevěný rámeček pro otisk ručičky nebo nožičky Vašeho miminka.

Vyprodáno
384 Kč 569 Kč
Výrobce: ---
Záruka:24 měs.
Kód zboží: RMR

BABY OTISK – Sada pro otisk s ručně malovaným rámem – barva růžová

Vhodný pro otisk ručičky, nebo nožičky Vašeho miminka. Skvěle se do něho vleze otisk novorozeného miminka, ale i většího dítěte. S tímto rámečkem navíc i stylově prozáříte Vás byt. Ideální dárek, kterým potěšíte všechny novopečené maminky, ale i babičky, dědečky, tetičky, či prarodiče.

Výrobek obsahuje:

ručně malovaný rámeček,

hmotu,

lepidlo,

návod k použití.

Postup k provedení otisku:

K provedení otisku je dále potřeba mikrotenový sáček, váleček a nůž. Po použití váleček a nůž řádně umyjeme. Aby se dítěti hmota na ručičku nebo nožičku nelepila, potřeme dítěti končetinu dětským olejíčkem. Po provedení otisku pokožku dítěte, která přišla do styku s hmotou umyjeme mýdlem a opláchneme vodou. Zabráníme dítěti, aby v průběhu provádění otisku dávalo končetinu, která přišla do styku s hmotou do pusy. Příprava a provedení otisku Hmotu navlhčenými dlaněmi asi 30 sekund prohněteme. Následně položíme na sáček a rozválíme válečkem na tloušťku cca min 5mm. Dítěti potřeme ručičku nebo nožičku dětským olejíčkem a provedeme vlastní otisk. Pokud se otisk nezdaří napoprvé, hmotu znovu prohněteme a celý postup opakujeme. Potom hmotu ořežeme do požadovaného tvaru a ponecháme 48h zvolna vysychat při pokojové teplotě (ne na slunci, či topení). Zbylou hmotu dáme do PE (polyetylenového) sáčku ne mikrotenového. Případné vzhledové vady vyschlého otisku lze zahladit přetažením prasklinek čerstvou hmotou a navlhčenými prsty. Po uplynutí doby otisk nalepíme do rámečku a necháme vyschnout na dobře větratelném místě 24h. Po vyschnutí lze povrch otisku různými způsoby barvit a lakovat pomocí temperových nebo akrylových barev . Hmotu lze z rukou odstranit běžným umytím. Hmotu chraňte před sálavým teplem topných těles a slunečním zářením. Hmota je zdravotně nezávadná. Pak již rámeček můžeme pověsit v dětském pokoji. Výrobek je zdravotně nezávadný. Je testovaný Státní zdravotnickým ústavem. (SZÚ) Chráněno Úřadem průmyslového vlastnictví. Balení obsahuje 1 ks ručné malovaného rámečku, který slouží na otisk ručičky nebo nožičky. Dále výrobek obsahuje zdravotně nezávadnou hmotu, lepidlo a návod. Baby Otisk® bude nejen krásnou vzpomínkou pro rodiče a dítě, ale zároveň originálním dárkem pro prarodiče či rodinné známé. Výrobek je zdravotně nezávadný.

Komentáře
14. 6. 2015 00:04
STK:Dedlem je to tedm, jak ředke1te, dedlem tedm, že byli vychove1ve1ni přeci jen předsněji jak doma, tak i ve škole a s mnhoem většedm důrazem na to, aby se ke sve9mu okoled chovali ohleduplně, nežli je běžne9 dnes, v době bezbřehe9ho sobectved a vze1jemne9 bezohlednosti.
16. 6. 2015 09:53
Ovšemže pokud jde o bezpečnost země a lided, věded sami nejledp, co a jak. Jakkoli ta opatřened na telavivske9m mezine1rodnedm arrioptu, to je něco... no a co? Chcete k ne1m, me1te čiste9 famysly a kufr - tak ne1m to musedte prominout!Resentimenty trvajed, iracione1lned a pevne9, věky věkův. Naši maměnka ich neměli re1di, a oni měli ve všecke9m pravdu... tož je1 edch me1m medt nare1z re1da, pravte - ? To bžfdve1m strašně bezmocnfd a vyl bych smutkem a beznadějed, jak se vše opakuje, zbytečně, sebevražedně, a bude půlnoc a m u s ed m spat, me1m zedtra ne1ročnou ne1vštěvu jinde u beznadějne9ho pacienta - předtele od dětstved. Ovšemže ze mne bude svedtit klidnfd optimismus. Na to su dobrfd. No kam je člověk postaven, tam je.