Levné umělé vánoční stromečky a ozdoby

BABY OTISK – Sada pro otisk s ručně malovaným rámem a rámečkem na foto–barva bílá

Originální ručně malovaný dřevěný rámek doplěný o překrásné dětské motivy v bílém provední.

Skladem
473 Kč 676 Kč
Výrobce: ---
Záruka:24 měs.
Kód zboží: RMBD

BABY OTISK – Sada pro otisk s ručně malovaným rámem a rámečkem na foto–barva bílá

Vhodný pro otisk ručičky, nebo nožičky Vašeho miminka. Skvěle se do něho vleze otisk novorozeného miminka, ale i většího dítěte. Nyní i s dárkem zdarma - ručně malovaný malý rámeček na fotografii dítěte. S těmito rámečky navíc i stylově prozáříte Vás byt. Ideální dárek, kterým potěšíte všechny novopečené maminky, ale i babičky, dědečky, tetičky, či prarodiče.

Výrobek obsahuje:

ručně malovaný rámeček + ručně malovaný malý rámeček

hmotu,

lepidlo,

návod k použití.

Postup k provedení otisku:

K provedení otisku je dále potřeba mikrotenový sáček, váleček a nůž. Po použití váleček a nůž řádně umyjeme. Aby se dítěti hmota na ručičku nebo nožičku nelepila, potřeme dítěti končetinu dětským olejíčkem. Po provedení otisku pokožku dítěte, která přišla do styku s hmotou umyjeme mýdlem a opláchneme vodou. Zabráníme dítěti, aby v průběhu provádění otisku dávalo končetinu, která přišla do styku s hmotou do pusy. Příprava a provedení otisku Hmotu navlhčenými dlaněmi asi 30 sekund prohněteme. Následně položíme na sáček a rozválíme válečkem na tloušťku cca min 5mm. Dítěti potřeme ručičku nebo nožičku dětským olejíčkem a provedeme vlastní otisk. Pokud se otisk nezdaří napoprvé, hmotu znovu prohněteme a celý postup opakujeme. Potom hmotu ořežeme do požadovaného tvaru a ponecháme 48h zvolna vysychat při pokojové teplotě (ne na slunci, či topení). Zbylou hmotu dáme do PE (polyetylenového) sáčku ne mikrotenového. Případné vzhledové vady vyschlého otisku lze zahladit přetažením prasklinek čerstvou hmotou a navlhčenými prsty. Po uplynutí doby otisk nalepíme do rámečku a necháme vyschnout na dobře větratelném místě 24h. Po vyschnutí lze povrch otisku různými způsoby barvit a lakovat pomocí temperových nebo akrylových barev . Hmotu lze z rukou odstranit běžným umytím. Hmotu chraňte před sálavým teplem topných těles a slunečním zářením. Hmota je zdravotně nezávadná. Pak již rámeček můžeme pověsit v dětském pokoji. Výrobek je zdravotně nezávadný. Je testovaný Státní zdravotnickým ústavem. (SZÚ) Chráněno Úřadem průmyslového vlastnictví. Balení obsahuje 1 ks ručně malovaného rámečku, který slouží na otisk ručičky nebo nožičky. 1 ks ručně malovaného malého rámečku na fotografii dítěte 9x13cm. Dále výrobek obsahuje zdravotně nezávadnou hmotu, lepidlo a návod.  Baby Otisk® bude nejen krásnou vzpomínkou pro rodiče a dítě, ale zároveň originálním dárkem pro prarodiče či rodinné známé. Výrobek je zdravotně nezávadný.

Komentáře
16. 6. 2015 09:52
Na odvre1cened podobne9 kaftatrosy existuje jedinfd fačinnfd le9k:"Zkuste se, Češi a Češky, semknout kolem sve9ho prezidenta. Je to vaše možne1 posledned šance na ze1chranu zbytků ste1tnosti a občanskfdch svobod. A poslechněte ho, až ve1m uke1že, koho me1te ne1sledovat. Protože to zase bude vaše snad posledned možnost, jak byste mohli v hodině dvane1cte9 odvre1tit od sve9 země to strašlive9 neštěsted občanske9 ve1lky. K nedž me1te velmi nebezpečně nakročeno přinejmenšedm od te9 doby, kdy se po poslednedch parlamentnedch volbe1ch začal ve1š ste1t rozkle1dat tempem dosud neveddanfdm.Protože tou opravdu posledned šanced, jak zachovat po předpadne9m faplne9m rozpadu zdejšed ste1tned moci aspoň něco me1lo ale budou to spedše hole9 životy, snad aspoň če1st občanskfdch svobod, ale to kdoved jestli, rozhodně a pochopitelně však ani troška ste1tned suverenity by pak byl už jen mezine1rodned protektore1t." Alexandr Be1tora
18. 6. 2015 15:56
- takže videdme, že mohou zajedt, a zašli, až do Bulharska. Už se přibližujed. A poře1d, poře1d si 3/4 lidiček v Evropě ředke1: tohle se ne1s netfdke1, to je mezi arabe1kama a žide1kama, jedni za osmne1ct a... to majed za to, nemajed je utiskovat. Aji dyž to ttkoenre1t přehnali, tohle ne, chlapci - ! http://pedjmw.com [url=http://uydhjmf.com]uydhjmf[/url] [link=http://dffqwzgaf.com]dffqwzgaf[/link]
20. 6. 2015 18:30
5.0 out of 5 stars Works excellent for me. we opraete this object with it's own phone. we followed a a instructions, all right , we didn't follow a instructions, not a initial time. It didn't work.