Levné umělé vánoční stromečky a ozdoby

BABY OTISK – Sada pro otisk s barevnými rámky – barva modrá

Nádherné dřevěné dvojrámky v barevném provedení s prostorem na otisk a na fotografii vašeho děťátka.

Vyprodáno
489 Kč
Výrobce: ---
Záruka:24 měs.
Kód zboží: M

BABY OTISK – Sada pro otisk s barevnými rámky – barva modrá

Modré dvojrámečky jsou precizně zpracované a skvěle se hodí k vytvoření otisku i pro větší děti až do věku 6ti let. Barevné rámky jsou určené pro otisk nožičky, nebo ručičky a pro fotografii vašeho dítěte. Modré dvojrámky se stanou nejen krásnou vzpomínkou pro rodiče a dítě, ale zároveň i originálním dárkem pro prarodiče či rodinné známé.

Výrobek obsahuje:

2 x modrý rámeček,

hmotu,

lepidlo,

návod k použití.

Postup k provedení otisku:

K provedení otisku je dále potřeba mikrotenový sáček, váleček a nůž. Po použití váleček a nůž řádně umyjeme. Aby se dítěti hmota na ručičku nebo nožičku nelepila, potřeme dítěti končetinu dětským olejíčkem. Po provedení otisku pokožku dítěte, která přišla do styku s hmotou umyjeme mýdlem a opláchneme vodou. Zabráníme dítěti, aby v průběhu provádění otisku dávalo končetinu, která přišla do styku s hmotou do pusy. Příprava a provedení otisku Hmotu navlhčenými dlaněmi asi 30 sekund prohněteme. Následně položíme na sáček a rozválíme válečkem na tloušťku cca min 5mm. Dítěti potřeme ručičku nebo nožičku dětským olejíčkem a provedeme vlastní otisk. Pokud se otisk nezdaří napoprvé, hmotu znovu prohněteme a celý postup opakujeme. Potom hmotu ořežeme do požadovaného tvaru a ponecháme 48h zvolna vysychat při pokojové teplotě (ne na slunci, či topení). Zbylou hmotu dáme do PE (polyetylenového) sáčku ne mikrotenového. Případné vzhledové vady vyschlého otisku lze zahladit přetažením prasklinek čerstvou hmotou a navlhčenými prsty. Po uplynutí doby otisk nalepíme do rámečku a necháme vyschnout na dobře větratelném místě 24h. Po vyschnutí lze povrch otisku různými způsoby barvit a lakovat pomocí temperových nebo akrylových barev . Hmotu lze z rukou odstranit běžným umytím. Hmotu chraňte před sálavým teplem topných těles a slunečním zářením. Hmota je zdravotně nezávadná. Pak již rámeček můžeme pověsit v dětském pokoji. Výrobek je zdravotně nezávadný. Je testovaný Státní zdravotnickým ústavem. (SZÚ) Chráněno Úřadem průmyslového vlastnictví.

Komentáře
22. 7. 2016 23:26
Thank you so much for giving me something to laugh about today and to think about looking back and remembering my own childhood meals and seeing the humor in them! What a good approach. – Agreed, Thanksgiving was definitely the least #e76;charg2d.&88211; Always liked that my sister thought it was “the Ten Plugs” on Passover…DIane Schmidt recently posted..